O nas

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów SAPCAR mieści się w Rawie Mazowieckiej przy ulicy Skierniewickiej i jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 20.00 oraz w soboty 7.00 - 15.00.  Oferujemy pełny zakres usług diagnostycznych i kontrolnych oraz fachowe doradztwo naszych specjalistów.

Zapewniamy realizację okresowych badań technicznych, sprawdzenie usterek, zgodności danych technicznych pojazdu ze stanem faktycznym, kontrole aut po kolizjach i wypadkach drogowych. Dokonujemy także ponownych sprawdzeń mechanizmów i zespołów w pojazdach, w których stwierdzono usterki podczas badań technicznych. Ponadto nasi pracownicy sprawdzają zgodność pojazdów z wymaganymi dodatkowymi warunkami technicznymi, wykonują numery nadwozia i silnika oraz przygotowują opinie dotyczące samochodu.

Prowadzimy przeglądy zarówno samochodów osobowych, ciężarowych, taksówek, motocykli, przyczep, jak i pojazdów uprzywilejowanych. Zapewniamy wysoką jakość obsługi, profesjonalne podejście do klienta oraz terminową realizację usług. 

Dzięki dogodnej lokalizacji przy stacji LOTOS w Rawie Mazowieckiej, w pobliżu drogi krajowej 72,  nasza stacja jest najlepszym wyborem dla kierowców samochodów, którzy potrzebują przeprowadzić badanie techniczne swojego pojazdu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.